U DIRECT
The Unifi™ , müşterilerimize işitme cihazları ile son teknolojik cihazlar arasında otomatik iletişim kurmasına sağlayan kablosuz kullanım özelliği sunar. uDirect ™ ve iCube aksesuarları ile bağlantı desteklenmektedir. 
Gelişmiş İletişim
uDirect ™  özelliğiyle cep telefonu ve ses cihazları ile kolay etkileşim yapmanızı sağlar. Passport veya Latitude işitme cihazlarınız ile boyuna takılan Bluetooth ® özellikli cihazlara, kablolu ses giriş sinyalleri veya FM sinyalleri ile iletilir.
Faydaları: Bluetooth® özellikle cep telefonlarında net alım, net iletim; iki kulakla dinlediğini anlamayı kolaylaştırır, cep telefonları ve diğer kablosuz cihazlarda elleri kullanmadan kullanım özelliği, iCube™ ile MP3 çalarlarda da zengiz ses kalitesi sunar.
uTV™
Herkes için eğlenceli dinleme konforu sunar
uTV™, müşterilerimizin televizyon izlerken stereo sesleri eğlenceli hale getirerek işitmeyi kolaylaştırır ve onları inceleyen arkadaşlarının da rahat bir ses seviyesinde TV keyfi sürmesini sağlar.  uTV, uDirect ™ aracılığıyla televizyondan gelen seslerin işitme cihazlarına akşını sağlar. Ayrıca TV gibi iletişim araçları ile işitme cihazları arasında bağlantı kurar. uTV, müşterilerine ideal katkılar sunar. uTV bir Unitron kablosuz işitme cihazıdır
 
iCube™
Kablosuz programlama
iCube ™, müşterilerimizin boynuna takılan vermil ve esnek kablosuz bir programlama cihazıdır.

Biz Sizi Arayalım

Ürünlerimiz ve Ücretsiz işitme testi için bilgilerinizi bırakın danışmanlarımız sizi arasın.

Bilgiler 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.