MOTION

MOTION Genel Özellikleri MOTION Yoğun yaşanan hayatlar için Orta ve ileri düzeyde işitme kaybına sahip olanlar için dizayn edilmiş olan Motıon size farklı renkler ve farklı performans seçenekleri sunuyor.

Detaylı bilgileri için bilgilerinizi bırakın danışmanlarımız sizi arasın.

Bilgiler 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

MOTION Genel Özellikleri

Yoğun yaşanan hayatlar için Orta ve ileri düzeyde işitme kaybına sahip olanlar için dizayn edilmiş olan Motıon size farklı renkler ve farklı performans seçenekleri sunuyor. Tamamen otomatik olan Motıon kullanmaya başladığınız andan itibaren farklı ortamlarda bulunduğunuzda bile program ve ses ayarını kendisi otomatik olarak yapıyor. Tüm kulak arkası modelleri şarj edilebilir özellikte olan Motıon ile artık pil değiştirmek bir sorun olmaktan çıkacak.

Ses berraklığı, e2e sistemi ve Truear teknolojisi ile sesleri artık doğal halleriyle duyabileceksiniz. Sıemens Motıon sahip olduğu ses ve gürültü yönetimi, sesi yumuşatma özellikleriyle ani ve yüksek sesleri otomatik olarak yumuşatır. Feedback önleyici sayesinde sesleri rahatsız olmadan duymanızı sağlar.

Ses ve veri öğrenme özellikleri farklı ortamlardaki sesleri kolay uyum göstermenizi sağlar. Nano teknolojisi ile kaplı olan Motion ile artık kir ve nem sizin için bir sorun olmayacaktır. Sahip olduğu multi memory ve 12-16 kanal özellikleriyle Motion son derece fonksiyoneldir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

* Kulak arkası ve kanal içi cihazlar için geniş güç yelpazesine sahip

* Şarj edilebilir kulak arkası cihaz

* Son teknoloji ile donatılmış