İNTUİS

Tüm Intuis modelleri feedback özelliğine bir standart olarak sahiptir.

Detaylı bilgileri için bilgilerinizi bırakın danışmanlarımız sizi arasın.

Bilgiler 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

İNTUİS Genel Özellikleri

Intuis kişiye özel. Kulaklarda kolaylık. Siemens Intuis Kulak İçi (ITE) işitme cihazı gelişmiş özellikleri yüksek güvenirlikle beraber sunarak kolay ve konforlu duyabilmenizi sağlıyor. Tüm kişiye özel modelleri bunlara Mico-CIC modelleri de dahil olmak üzere opsiyonel çoklu hafıza yeterliliğine sahiptir.

Bu özellikleri Intuis işitme cihazını en güvenilir, en konforlu ve kendi sınıfındaki en önemli cihazlarından biri yapar. Intuis - costum hearing aid range Sezgisel. Kişisel tasarım ve konfora ek olarak Intuis kanıtlanmış teknolojiyi, güvelik ve kalite ile entegre ediyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde işitme cihazı kulak kiri, ter ve neme karşı korunaklı olmasıyla size güvenilir çözümleri uzun dönem performansıyla sunar. Kolay anlayabilme.

Directional mikrofon teknolojisi gürültü ortamlarda bile konuşmaları anlamayı geliştirmektedir. Intuis yaklaşık tüm modellerinde directional mikrofon özelliğini sunuyor. Kolay dinleme Tüm Intuis modelleri feedback iptel etme özelliğine bir standart olarka sahiptir. Siemens feedback iptal etme sistemi otomatik olarak çalışan bir sistemdir ve ses kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan feedback oluşumlarını iptal eder. Intuis ile etrafınızdaki sesleri sizi rahatsız eden herhangi bir ıslık sesi olmadan duyabileceksiniz.