İlk Fittingde Aşk

Zaman en değerli  ama en hızlı tükenen varlığımız.  İşitme cihazı kullanmaya alışmak bazen günlerinizi hatta haftalarınızı alabilir. Bir gülüşü, konuşmayı ya da bir melodiyi duymadan neden bir an geçsin? 
 
BestSound teknolojisinin yeni nesli XCEL teknolojisi  ile,  işitme kaybı olan bireyler, cihazlarını kullanmaya başladıkları ilk andan itibaren cihazlarından verim alırlar. XCEL ile duyduğunuz sesin kalitesi mükemmel, net ve doğaldır.  Biz buna Soundability diyoruz.  
 
 
XCEL AMP 
 
DOĞAL DUYMA ZAMANI
 
 
İleri, orta, hafif işitme kayıplarında, her koşulda doğal işitmek esastır. XCEL-AMP , veri seviyesinden bağımsız, ses kalitesini mükemmel ileten tek baskılama sistemidir.

İşitmeyi maksimize ederek en iyi esnekliği sunmak için, çift baskılama (compression) sistemi  ve çift baskılama oranı ile çalışır. Böylece, hastanın tercih ettiği ses kalitesini sunarken, konuşmanın  anlaşılabilirliğini de  arttırır. Yavaş    baskılama zaman sabitleri ile cihazlar doğal ses verir (işitme cihazına ulaşan sesler zaman farkı olmaksızın, aynı anda işlenir). Asimetrik kanal kuplörleri ile de konuşma,  dalgalı arka plan gürültüsüne rağmen, berrak ve  anlaşılabilir olur.
 
Bu  teknolojiler size eşi benzeri görülmemiş ses kalitesi spontane  konuşma, anlama ve dinleme kolaylığı sağlar.


XCEL FIT 
 
İLK FİTTİNGDE (CİHAZ DENEME) AŞK
 
 
İlk izlenim en önemlisidir. ilk fitting denemesinde başarıyı sağlayabilmek çok zordur, Siemens olarak bunun  için, tamamen yeni, yönlendirilmiş  bir  algoritma geliştirdik.
 
XCEL Fit,  her türlü işitme kaybında rahat dinlemede  en iyi dengeyi kurduğundan emin olmak için, ses kalitesi ile konuşma anlaşılabilirliğini birleştiren,  psiko-akustik modeller yapan  ilk fitting formülüdür.  Bu, konuşma anlaşılabilirliğini sağlayan özel bir ampflikasyondur. Böylelikle XCEL Fit kullanıcının cihaza, cihazın kullanıcıya alışmasını ilk seferde başaran ilk ve tek sistemdir. İşte bu, ilk seste aşktır.. 
 
  
XCEL VIEW   
 
HAYATINIZI  KOLAYLAŞTIRIN
 
 
Daha verimli bir fitting seansı sizin için, her hastanın daha fazla işitebilme keyfine varması  manasına gelir. Xcel View’in, insan ihtiyaçlarına odaklı, kolay kullanılabilir yazılım ara yüzüyle en iyi fittingi yapabilirsiniz.
 
Connexx’te,  yeni baskılama sistemi ve işitme cihazı ayarlarının şeffaflığı  size büyük kolaylık sağlar
  
 
BEKLENTİLERİ ARTTIRMANIN TAM ZAMANI
 
Bilim sanatla örtüştü
 
Artık, hastalar sadece işitme teknolojisini satın almıyor, daha iyi bir yaşam kalitesi satın alıyorlar. Yeni portföyümüzdeki herşey beklentilerinizi yansıtmak ve daha da arttırmak için dizayn edildi.   Olağanüstü performanstan özel görünüme kadar  her dalda XCEL cihazlar çıtayı arttırdı. Kalite, performans ve zerafetin birleştiği noktada Siemens’in son teknolojisi XCEL..

 
YENİ NESİL   Pure™ XCEL, Motion™ XCEL, ve yeni  Eclipse™ XCEL
 
 
Bütün isimler şunu söylüyor:  yeni işitme cihazlarımız en iyi teknolojimizle donatılmıştır. Bu cihazlar , her hasta için uygun bir cihaz sunurak çözüm aralığımızı genişletip size daha güçlü bir portföy sunmamızı sağladı.
 
Eclipse:  Kolay  uygulama süreciyle, size görünmez konfor sağlayan, güvenli , en ufak, en derinde olan kulak içi CIC cihazımızdır.
 
Pure: Dokunulmayan, kablosuz teknolojisi ile en küçük en ince-zarif  RIC cihazımızdır.
 
Pure Carat: İnceliğin çok yönlülükile buluştuğu noktadaki en küçük en güçlü RIC cihazımızdır.
 
Motion SX ve P: En konforlu ve kullanışlı, akıllı, kulak arkası cihazlarımızdır.